Podziękowania dla Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  • Posted on
  • Posted in Advice

Sprzęt podarowany przez Fundację WOŚP, to ultrasonograf klasy premium o wartości ok. 350 000 zł. Przekazany aparat wyposażony jest między innymi w cztery głowice do badań, wbudowaną drukarkę i akumulator oraz podgrzewacz żelu. Mamy nadzieje, że otrzymany aparat USG będzie dobrze służyć oraz zwiększy możliwości diagnostyczne wśród Pacjentów Ośrodka, przez co bezpośrednio przyczyni się on do podniesienia standardów opieki medycznej w SP ZOZ w Cegłowie.
Za przekazany, na rzecz lokalnej społeczności, sprzęt medyczny pragniemy przede wszystkim serdecznie podziękować całej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej!
Wyrazy uznania, za wytrwałość w dążeniu do celu, inicjatywę oraz zakończone sukcesem działania, których zwieńczeniem aparat USG, składamy także Pani Kierownik SP ZOZ mgr Agnieszce Gałązka. Przy tej okazji, Pani Kierownik życzymy dalszej realizacji wszelkich planów oraz samych sukcesów w kolejnych podejmowanych działaniach, prężnego rozwoju SP ZOZ w Cegłowie oraz skuteczności w dążeniu do zwiększania jakości usług i standardów w zakresie opieki medycznej.
Dziękujemy i gratulujemy!

Deklaracje POZ

  • Posted on
  • Posted in Advice

Lekarz specjalista medycyny rodzinnej Weronika Leszko – Krawczyk przyjmuje deklaracje pacjentów (dzieci i osoby dorosłe). Zapraszamy do składania deklaracji

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP
Skip to content