Zarejestruj się online na test na COVID-19 

  • Posted on
  • Posted in Advice
Skierowanie na test COVID – 19 można SAMEMU sobie/dziecku wygenerować na stronie rządowej, trzeba będzie je podpisać profilem zaufanym lub logowaniem do bankowości.
Podejrzewasz u siebie zakażenie koronawirusem? Czujesz, że powinieneś wykonać test COVID – 19.  Możesz sam wystawić sobie/ dziecku skierowanie pod adresem:
Kto może skorzystać z formularza
Formularz wypełniają osoby, które ukończyły 18 lat i zidentyfikowały ryzyko zakażenia się koronawirusem lub muszą wykonać test:
u siebie
u dziecka, którego są opiekunem.
Jak działa usługa
Wchodzisz na stronę z formularzem
Wybierasz sytuację, z powodu której chcesz wykonać test.
Odpowiadasz na zadane pytania.
Dalsze postępowanie zależy od wybranej sytuacji. System sprawdza, czy kwalifikujesz się na test Ty lub dziecko, jeśli podejrzewasz koronawirusa.
Wybierasz opcję „zlecenie online” lub „zlecenie przez konsultanta”.
Jeśli kwalifikujesz się na test i wybierzesz opcję „zlecenie online” – logujesz się przez profil zaufany. Potrzebujesz dokumentu tożsamości, by uzupełnić dane. Wysyłasz zgłoszenie. Zlecenie na test zostanie wystawione automatycznie w ciągu godziny.
Jeśli kwalifikujesz się na test i wybierzesz opcję „zlecenie przez konsultanta” – kontaktuje się z Tobą konsultant Domowej Opieki Medycznej. Potrzebujesz dokumentu tożsamości, by uzupełnić dane. Konsultant wystawia Ci zlecenie na test podczas rozmowy. Konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 8:00 do 18:00 (również w weekendy i święta). Formularze złożone po 18.00 będą obsługiwane w miarę możliwości kolejnego dnia lub później.
Otrzymujesz SMS z proponowanym miejscem oraz godziną testu. Dzięki temu unikniesz kolejki w punkcie wymazowym.
Jeśli nie udasz się na test we wskazanym miejscu i terminie, możesz skorzystać z dowolnego innego punktu pobrań. Wtedy jednak obowiązuje Cię kolejka.
Poszukaj odpowiedniego dla siebie mobilnego punktu wymazowego.
Więcej informacji na ten temat pod adresem:
Previous Article
Next Article
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP
Skip to content