Poradna Stomatologiczna

  • Posted on
  • Posted in Advice
Od 01 maja b.r. nastąpiła zmiana godzin pracy w Poradni Stomatologicznej.
Bardzo mało dzieci korzysta z usług stomatologa w godzinach przedpołudniowych, co bezpośrednio wpływa na  trudności w wykonaniu umowy z NFZ. W związku z powyższym postanowiliśmy wydłużyć pracę w godzinach popołudniowych, a nawet późno popołudniowych.  Mam nadzieję, że wielu rodzicom ułatwi to przyjście z dziećmi do przychodni i skorzystanie z oferowanych usług stomatologicznych. Serdecznie zapraszam. Przypominam, że prowadzone  leczenie stomatologiczne jest bezpłatne.
PORADNIA STOMATOLOGICZNA – tel. 516 241 950
Świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż
lekarz stomatolog  Danuta Pałdyna
asystentka stomatologiczna  Izabela Krążała
poniedziałek                       15.00 – 19.30               
wtorek                                  07.30- 12.30
środa                                    14.00 – 19.30       

Akcja krwiodawstwa

  • Posted on
  • Posted in Advice

Honorowy krwiodawca

Zgodnie ze złożonym przeze mnie zobowiązaniem dotyczącym organizowania kolejnych akcji honorowego krwiodawstwa oraz odpowiadając na oczekiwanie krwiodawców, z którymi miałam przyjemność się spotkać w styczniu,  zapraszam w piątek 14 maja b.r. wszystkich chętnych krwiodawców. Ponownie do Cegłowa przyjedzie ambulans z  Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa  z  Warszawy.  Zapraszam  wszystkich chętnych krwiodawców do oddania krwi na plac obok Ośrodka Zdrowia w Cegłowie  w godzinach od 9.00 do 13.00.

Krwiodawcą może być każda zdrowa osoba w wieku pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. Kandydat na dawcę krwi lub dawca krwi powinien być wypoczęty, powinien wcześniej wypić ok. 2 l. wody niegazowanej lub soku i spożyć lekki posiłek. Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne a krew pobiera się  zawsze sprzętem jednorazowego użytku!!! Zachowamy wszelkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w epidemii. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Centrum Krwiodawstwa. Serdecznie zapraszamy!

Kierownik SP ZOZ w Cegłowie
Agnieszka Gałązka

Bezpłatny dowóz do Punktu Szczepień

  • Posted on
  • Posted in Advice

Drodzy mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Gminy w Cegłowie, przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Cegłowie, zapewnia bezpłatny dowóz do punktu szczepień przeciwko SARS-CoV-2, który zlokalizowany jest na terenie naszej gminy.

Z transportu mogą skorzystać osoby niepełnosprawne, bądź osoby mające trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

W celu umówienia dowozu, bezpośrednio po wyznaczeniu daty i godziny szczepienia, należy skontaktować się z Gminnym Punktem Informacyjnym ds. szczepień przeciwko SARS-CoV-2 pod numerem telefonu 25 759 59 48.

Zapisu można dokonać w dniach:

– poniedziałek –  godz 8:00 – 18:00
– wtorek – czwartek – godz. 8:00 – 16:00
– piątek – godz 8:00 – 14:00

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP
Skip to content