Gminny Dzień Służby Zdrowia

  • Posted on
  • Posted in Advice
A my dzisiaj w Przychodni z okazji Święta Pracowników Służby Zdrowia mieliśmy chwilę wytchnienia i miłych Gości. Dziękuję Burmistrzowi Cegłowa Panu Marcinowi Uchmanowi i Pani Sekretarz Justynie Cholewińskiej – Michalczyk za życzenia, piękne kwiaty i upominki.
Wszystkim Pracownikom Przychodni w Cegłowie oraz innych placówek medycznych składam wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka.
Dziękuję za waszą wiedzę i doświadczenie, za ogromny trud i wielkie serca jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, a także za ogromne pokłady cierpliwości, wyrozumiałości i siły. Niech patron lekarzy Św. Łukasz pomaga stawiać dobre diagnozy i prowadzić skuteczne leczenie.
Życzę Państwu, aby na co dzień otaczała Was wyłącznie serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach. Życzę satysfakcji z pracy zawodowej i samych pomyślności w życiu osobistym.
Kierownik SP ZOZ W Cegłowie Agnieszka Gałązka

 

Profilaktyka 40 Plus

  • Posted on
  • Posted in Advice

Przychodnia w Cegłowie rozpoczyna realizację programu „Profilaktyka 40 Plus”. Zgodnie z założeniami programu, uprawnione do skorzystania są osoby powyżej 40 roku życia.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP
Skip to content