• Posted on
  • Posted in Advice
Przed nami jubileuszowy 30-sty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę „Oj będzie się działo”, w Cegłowie również. Bo My także mamy co świętować. Zapewne pamiętacie Państwo jak bardzo ucieszył nas wszystkich prezent od WOŚPu. czyli aparat do ultrasonografii, który 30 czerwca ubiegłego roku dotarł do Przychodni w Cegłowie. Jak dużo było wówczas pozytywnych komentarzy, podziękowań, gratulacji. A ja byłam pewna, że zrobiliśmy ogromny krok w kierunku sprawniejszego diagnozowania pacjentów. I tak właśnie jest. Aparat USG

wspaniale

się sprawdza, badania wykonują nasi specjaliści – lekarz radiolog Adrian Boruc, kardiolog Mariusz Kłopotowski i endokrynolog Agnieszka Karczmarczyk – Żuk. Wykonali dotychczas ponad 200 badań jamy brzusznej, węzłów chłonnych, tarczycy i ponad 30 badań echa serca.

Nadszedł czas, kiedy każdy z nas, kto docenia wkład WOŚPu w pomoc placówkom medycznym a w szczególności naszej cegłowskiej Przychodni, a poprzez to pomoc potrzebującym pacjentom, aby móc podziękować za tę pomoc. Proszę zatem o wsparcie WOŚPu, by z naszym udziałem mogli nadal pomagać innym. Tym razem zakupiony sprzęt i aparatura medyczna powędruje na dziecięce oddziały okulistyczne.
Dziękuję wszystkim Organizatorom i Wolontariuszom, że mimo pandemii, organizują finał WOŚPu w Cegłowie.
PS. Proszę o jak najszersze udostępnianie posta.
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP
Skip to content